Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Inzerce

Inzerce

Co jsou Spotřebiče.cz?

Spotřebiče.cz byly do ostrého provozu spuštěny v září 2007 a díky zajímavému obsahu, čistému designu, přehledné architektuře a optimalizaci pro vyhledávače si od té doby získávají stále více návštěvníků. Díky probíhající online reklamní i PR kampani očekáváme do budoucna další razantní nárůst.

Portál Spotřebiče.cz je v rámci českého internetu ojedinělý svým úzkým zaměřením na domácí spotřebiče – návštěvníci zde naleznou rady, jak vybírat ten nejvhodnější, přehled novinek, které přicházejí na českých trh či seznam autorizovaných servisů a kamenných obchodů s tříděním dle krajů a značek. Spotřebiče.cz se snaží své čtenáře informovat přístupnou a zábavnou formou, oblíbenými se staly články zaměřené na gadgets - „hračky“ ze světa domácích spotřebičů, ale také texty zaměřené například na vaření.

Proč inzerovat?

  1. Spotřebiče.cz jsou na českém internetu unikátní svým zaměřením na domácnost a především domácí spotřebiče. Pokud tedy nabízíte produkty z této oblasti, na Spotřebičích můžete skvěle zacílit na své potenciální zákazníky.
  2. Portál na první pohled zaujme svým přehledným a zajímavým designem – Vaše reklama se tak objeví v prostředí, které ve svých návštěvnících budí pozitivní emoce
  3. Můžete si vybrat, zda chcete inzerovat formou klasických bannerů, či cestou textového odkazu v panelu Doporučujeme.

Jaké jsou naše ceny?

Stáhněte si naši aktuální nabídku inzerce ve formátu pdf.

Na koho se obrátit?

Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 222 222 593 na e-mailové adrese inzerce@spotrebice.cz
Rádi Vám sdělíme všechny další informace, které Vás budou zajímat.

Objednávka inzerce

Stáhněte si formulář (.doc) pro objednávku inzerce na našem portálu. Formulář obsahuje také obchodní podmínky. Stačí ho vyplnění odeslat na adresu inzerce@spotrebice.cz, potvrzením z naší strany je smlouva o inzerci uzavřena. Je to snadné, těšíme se na Vás!